Ogłoszenie

Prosimy wszystkich graczy o zapoznanie się z regulamin forum.
Po długiej przerwie znowu wracamy! Nowym Head Adminem została InnocentAngel, znana też jako Itasia. Administracja życzy wszystkim graczom wspaniałej i długiej gry. Wprowadziliśmy kilka drobnych zmian, zmieniliśmy wygląd forum na wiosenny oraz zmieniliśmy system starterów (teraz każdy może wybierać pierwszego pokemona z wszystkich dostępnych; wyjątki to: smoki, legendy, wyższe formy, shiny). Zanim jednak złożycie zapis u wybranego MG, przeczytajcie regulamin i poradniki, znajdujące się w 'Systemie Gry'. Po przeczytaniu ich zapraszamy także do tego tematu, gdzie można wybrać swoją profesję.

Aby uczcić powrót forum postanowiliśmy zrobić taki mały konkurs na powitanie, dla wszystkich zarejestrowanych. Konkurs będzie trwać do 20 maja. Polega on na wykonaniu pracy o tematyce Pokemon. Waszym zadaniem jest narysowanie, bądź napisanie opowiadania. Praca ma dotyczyć wiosny w świecie Pokemon. :3 Co do rysunków, to mogą być one zrobione na kartce albo w programie graficznym, pełna dowolność. Więcej informacji: klik
***

Zapraszamy także do wzięcia udziału w loterii maja. Możecie w niej wygrać jaja pokemonów, tak więc nagrody są bardzo atrakcyjne. Niestety, nic nie ma za darmo i za jeden los musicie zapłacić 200$. Więcej informacji: klik.

#1 2012-02-29 18:31:29

 Mizusiek

http://i48.tinypic.com/2zg7u6a.png

Skąd: Warszawa <3
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 141
Punktów :   

~Zapisy do Shiny.

Imię: polskie, angielskie, japońskie, jakie tam chcecie c:
Nazwisko: jak wyżej ;3
Płeć: faciu/kobitka C:
Wiek: 10-25 lat.
Wygląd: możecie dać obrazek, możecie dać opis... mi to obojętne.
Początkowa kraina i miasto: hmm, wiadomo.
Charakter: kilka pełnych zdań.
Starter: ten, którego wybraliście w 'Wyborze Startera'.
Profesja: trener/koordynator.
Historia postaci: tu od was sporo wymagam. U mnie nie liczy się długość historii, a fabuła, poprawność ortograficzna i interpunkcyjna.
Cel: czyli wasze marzenia. *o*
Towarzysz: wiadomo.
Informacje o towarzyszu: można dać zdjęcie, opis wyglądu albo opisać jego charakter bądź przeszłość. Co tam chcecie.
Dodatkowe przedmioty: w stylu: laptop, aparat, notatnik... tego czego nie wymienicie - nie będziecie mieć w grze (mówię tu o ekwipunku pobocznym; nie chodzi tu o balle itp.)
Pora roku i dzień rozpoczęcia podróży: wiadomo c;

Kod:

[b]Imię[/b]:
[b]Nazwisko[/b]:
[b]Płeć[/b]:
[b]Wiek[/b]:
[b]Wygląd[/b]:
[b]Początkowa kraina i miasto:[/b]
[b]Charakter[/b]: 
[b]Starter[/b]: 
[b]Profesja[/b]:
[b]Historia postaci[/b]:
[b]Cel[/b]:
[b]Towarzysz: [/b]
[b]Informacje o towarzyszu: [/b]
[b]Dodatkowe przedmioty: [/b]
[b]Pora roku i dzień rozpoczęcia podróży: [/b]


http://i49.tinypic.com/x3a9h0.png
Kliknij na obrazek, a znajdziesz się w mej cudownej KP. <3
http://th04.deviantart.net/fs71/150/f/2012/052/a/2/chibi_rin_kagamine_by_nanamyhatake-d4qjvam.png http://th08.deviantart.net/fs70/150/f/2012/057/8/e/chibi_len_kagamine_by_nanamyhatake-d4r1znv.png

Offline

 

#2 2012-03-01 15:19:16

InnocentAngel

http://i42.tinypic.com/262l8j7.png

Zarejestrowany: 2012-02-27
Posty: 237
Punktów :   

Re: ~Zapisy do Shiny.

Imię: Olivia
Nazwisko: Drake
Płeć: Kobieta
Wiek: 17 lat
Wygląd: http://i43.tinypic.com/s0wivs.png
Początkowa kraina i miasto: Sinnoh; Twinleaf town
Charakter: Olivia jest bardzo energiczną osobą. Uwielbia przebywać na świeżym powietrzu, wędrować po lesie. Jest niezwykle wesoła, pogodna, dla niej szklanka zawsze jest do połowy pełna. Potrafi być bardzo zawzięta, jeśli jej na czymś zależy. Nie należy do osób nieśmiałych, jednak wie, że czasem lepiej się wycofać i poczekać na dogodniejszy moment do akcji.
Starter: Gligar
Profesja: Trenerka
Historia postaci: Olivia urodziła się w [wbrew pozorom] kochającej i spokojnej rodzinie. Jej rodzice nie sprzeczali się, byli dla siebie mili, oraz dla sąsiadów, mieli dobrą pracę, ba, zarabiali spore pieniądze, oraz oczywiście dogadzali małej Olivii jak tylko mogli. Praktycznie rodzina wymarzona, ne?
Tak więc Olivia miała naprawdę udane dzieciństwo. Wraz z mamą i tatą zamieszkiwała dom na skraju lasu, dzięki czemu mogła spędzać całe godziny w lesie, zbierając jagody, czy po prostu spacerując i wsłuchując się w szum liści i drgania drzew. Dziewczynka bardzo się zżyła z florą, z czasem była nawet w stanie rozpoznawać poszczególne rodzaje roślin; krzewy, drzewa, zioła, owoce. Nic nie było dla niej tajemnicą, wiedziała, które rośliny są trujące, które leczą, a które są smaczną przekąską. Gdy Olivia podrosła do lat 12 jej rodzice zapoznali ją z światem pokemonów. Wyjaśnili jej, czym są te stworzenia, oraz jak należy je traktować. Oczywiście dziewczynka bardzo się ucieszyła mogąc zyskać nowych, wiernych przyjaciół, gdyż nie dane jej było zaprzyjaźnić się z innymi ludźmi - w okolicy nie było żadnych domów, tak więc rodzina była zdana na siebie i to, co przyniesie matka natura. Dlatego rodzice Olivii postanowili przedstawić jej Gliscora, pokemona, który był pierwszym pokemonem jej mamy. Ów Gliscor był bardzo oddanym pokemonem, odważnym i zawsze chętnym do pomocy. Dziewczyna zaprzyjaźniła się z pokemonem, i wraz z biegiem miesięcy; lat ta więź się zacieśniała. W dzień swoich 17 urodzin okazało się, że Gliscor urodziła[hihih ;d] małego Gligar'a, który był prezentem dla Olivii. Dziewczyna była już na tyle dorosła, iż wiedziała, że nie jest to prosta rzecz, ani coś, co z łatwością przychodzi, i bardzo się ucieszyła. Przyrzekła też sobie, jak i rodzicom oraz Gliscorowi, że będzie dbała o malca, i chroniła go choćby własnym życiem. Kilka tygodni później, gdy Olivia wracała z lasu z Gligarem na ramieniu do domu zastała pustkę. Cisza, spokój. Anim mamy, ani taty, ani nawet Gliscora. Olivia poczuła, jak krew zamarza jej w żyłach, a sama zaczyna wpadać w panikę. Wołała, i wołała, ale nikt jej nie odpowiadał. Przeczekała kilka dni, nie zmrużywszy oka, wyglądała rodziców, jednak na próżno. Następnego ranka, z determinacją postanowiła, że nie warto dłużej zwlekać. Coś się stało, a ona nie będzie bezczynnie siedzieć w domu, i udawać, że nic się nie stało. Spakowała swoją podręczną torbę - kilka soczystych jabłek, swój szczęśliwy sztylet, który otrzymała przed laty od ojca do obrony własnej, oraz Pokeballe i inne podstawowe rzeczy do 'kontaktu' z pokemonami.
Wraz z Gligarem, jej przyjacielem wyruszyła w podróż w nieznane, aby odnaleźć rodziców, i cóż, przeżyć.
Cel: Odnaleźć rodziców || Przeżyć c:
Towarzysz: Wrzuć jakieś 'ciasteczko', proszę :3
Informacje o towarzyszu: Miło by było, aby i jego rodziców wcięło, tak więc połączyłby nas wspólny cel, no i nie tylko...ale to potem >D
Dodatkowe przedmioty: Parę jabłek, mały, ostry sztylet.
Pora roku i dzień rozpoczęcia podróży: Jak zawsze 21 marca.
Wiosna rlz! :3

Ostatnio edytowany przez Olivia (2012-03-01 15:22:04)



http://m2img.eu/upload/e29147_inno.jpg
''Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .''

Offline

 

#3 2012-03-02 16:56:26

Molin

http://i41.tinypic.com/13zvb8.png

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: ~Zapisy do Shiny.

Imię: Molly ''Molin''
Nazwisko: Fire
Płeć: Dziewczyna
Wiek: 16 lat
Wygląd: http://www.renders-graphiques.fr/image/ … apuche.png [Potem się w gimpie wyprostuje, bo teraz krzywe jest ;o]
Początkowa kraina i miasto: Johto, Goldenrod City
Charakter:  Molly jest zazwyczaj cicha i skryta w sobie. Nie lubi gdy zwraca się do niej po imieniu, dlatego jej dawni znajomi wymyślili jej przezwisko ''Molin''. Mało się odzywa, zawsze trzyma się z boku. Bardzo trudno się z nią zaprzyjaźnić. Pomaga tylko przyjaciołom, których nie ma zbyt wiele. Zawsze radzi sobie sama, nie potrzebuje pomocy innych. Jest odważna, praktycznie niczego się nie boi. Gdy zacznie coś robić, musi to dokończyć, nigdy się nie poddaje. Nienawidzi mówić do pokemonów po nazwie ich gatunku, dlatego zawsze wymyśla im imiona.
Starter: Deino
Profesja: Trener
Historia postaci: Nie chce mi się pisać nowej, wiec jedziem z jakąś z innego forum~
Molly urodziła się w Goldenrod City w Johto. Od urodzenia wszyscy wiedzieli, że nie jest normalnym dzieckiem. Gdy tylko się urodziła, zauważyli, że otacza ją dziwna, mroczna aura. Nikt nie wiedział, co było tego przyczyną. Dziewczyna w ogóle nie płakała. Rodzice, postanowili trzymać to co zdarzyło się po urodzeniu w tajemnicy. Nie chcieli, żeby ich córka dowiedziała się o tym. Molly, miała dzieciństwo takie, jak każde inne dziecko. Chodziła do szkoły, pomagała rodzicom, uczyła się. Gdy miała 7 lat znów zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Otoczyła ją mroczna aura. Od tego czasu całkowicie zmienił się jej charakter. Z wesołej, radosnej dziewczyny, zamieniła się w cichą i skrytą. Straciła wszystkich przyjaciół, jakich miała. Została sama. Zawsze po powrocie ze szkoły zamykała się w pokoju i patrzyła przez okno. Nie uczyła się, jej oceny się pogarszały. Rodzice wiedzieli, że dzieje się z nią coś dziwnego. Postanowili dać jej pokemona. Myśleli, że pokemon pomógłby jej, nie była by taka jak jest teraz, zaczęła się uczyć, a może nawet wyruszyłaby w przygodę. Dziewczyna jednak w ogóle nie zwracała uwagi na pokemona. Pichu, którego dostała od ojca, miał całkiem inny charakter. Tylko ją denerwował. Od czasu, kiedy zmienił się jej charakter, coraz częściej zdarzało się, że otaczała ją mroczna aura. W wieku 14 lat stało się coś bardzo dziwnego. Aura otoczyła ją, a następnie jej skóra zrobiła się czarna. Z pleców wyrosły jej skrzydła, przypominające skrzydła nietoperza. W domu oprócz niej był tylko Pichu. Nie wiedziała co się z nią dzieje. Zaczęła niszczyć wszystko dookoła. Pichu wystraszył się, chciał uciekać, ale nie zdążył. Dziewczyna w rękach stworzyła niedużą czarną kulę, którą rzuciła w pokemona. Pichu upadł nieżywy na ziemię. Molly uciekła z domu, jednak sąsiedzi widząc, że w domu obok dzieje się coś dziwnego, zadzwonili na policje. Złapali Molly i gdzieś zawieźli. Dziewczyna zemdlała. Obudziła się w jakimś dziwnym miejscu.
- Czym ona jest?! - usłyszała głos.
- Pierwszy raz widzę takie coś. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Jednak wydaje mi się, że jest ona... - tu przerwał – nie wiem czy jest to możliwe, ale wydaje mi się, że jest ona demonem.
- To co mamy z nią zrobić?
- Jeśli nim jest, musimy ją zabić.
Molly słyszała całą rozmowę. Zauważyła, że wygląda już normalnie. Nie ma skrzydeł, ani dziwnej skóry. Była taka jak wcześniej. Nie chciała, żeby ją zabili. Mroczna aura znów ją otoczyła. Zmieniła się w demona. Zniszczyła całe laboratorium, w którym ją trzymali i uciekła. Wiedziała, że już nie będzie mogła wrócić do swojego domu. Jednak nadal się zastanawiała nad jednym. Czym ona w ogóle jest? Przecież, jeśli jest demonem, to nie będzie mogła w ogóle pokazywać się w miejscach publicznych. Mogłaby się znowu przemienić i wtedy może zdarzyć się wiele problemów. Przez rok udało jej się trochę opanować moc. Mogła jej używać po części, kiedy chciała, jednak, kiedy bardzo się zdenerwuje, przemienia się mimo swojej woli. Udało jej się panować nad mrokiem bez przemiany, a także aktywować swoje skrzydła by mogła latać. Jednak cały czas nie mogła opanować się, podczas pełnej przemiany. W wieku 16 lat chciała bardzo wyruszyć w podróż. Z jej mocami na pewno byłoby jej łatwiej. Jednak nie miała pokemona. Pichu, którego dali jej rodzice, zabiła nie mogąc zapanować nad mocą. Chodząc po lesie zauważyła niedużego Deino. Pokemon spojrzał na nią i uśmiechnął się. Wyczuł, że nie jest ona normalnym człowiekiem.
- Jesteś demonem? - zapytał się.
Molly zaskoczona spojrzała na pokemona. Nie wiedziała, skąd domyślił się, że nie jest ona człowiekiem. A w dodatku smok potrafił mówić. Zdziwiona spojrzała na pokemona.
- Jeśli mnie rozumiesz, to jesteś demonem. Mogą one rozumieć to co mówią pokemony, jednak tylko typu mrocznego – powiedział Deino.
Dziewczyna nadal patrzyła się na pokemona.
- Tak jestem demonem. Rozumiem co do mnie mówisz – odpowiedziała na pytanie smoka.
- Skoro jesteś demonem, rozumiesz mnie, to czy mogłabym z tobą podróżować? - zapytał.
Molin była trochę zdziwiona, że pokemon jej to zaproponował. No, ale w końcu była demonem, a ona mrocznym pokemonem. Zorua pewnie wiedziała, że nie znajdzie drugiej takiej osoby, więc chcę z nią podróżować. Zgodziła się. Jeszcze tego samego dnia poszła do profesora Elma. Nie chciała wchodzić do środka. Bała się, że przemieni się i znów stanie się coś złego. Deino wiedział, że Molin boi się tam wejść, więc wbiegła do środka, tak by profesor jej nie zauważył i ukradła wszystkie potrzebne rzeczy. Molly złapała Deino do PokeBalla i nazwała go Yoru, ponieważ nie lubiła mówić do pokemonów po nazwie ich gatunku. Zdecydowała, że zostanie trenerką pokemonów. Razem ze swoim nowym pokemonem wyruszyła w podróż.
Cel: Wyewoluować Deino, opanować do końca moc, zdobyć wszystkie odznaki, zebrać swoją wymarzoną drużynę.
Towarzysz: ---
Informacje o towarzyszu: ---
Dodatkowe przedmioty: ---
Pora roku i dzień rozpoczęcia podróży: Lato, 7 lipiec.

Ostatnio edytowany przez Molin (2012-03-02 17:05:03)

Offline

 

#4 2012-03-02 17:09:48

Daroi

http://i41.tinypic.com/8vzrmb.png

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: ~Zapisy do Shiny.

Imię: Daroi
Nazwisko: Mōretsuna
Płeć: Man, of course.
Wiek: 18
Wygląd: http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … vCRV49e4ql
Początkowa kraina i miasto: Nuvema Town (Unova)
Charakter:
Starter: Growlithe
Profesja: Trener
Historia postacipowiem wam tyle, ile pamiętam. Opowiem to, co jest dla mnie ważne i co się liczy... Zacznijmy od tego...
- Dlaczego, bracie? Dlaczego?! Dlaczego zabiłeś Serbei'a?! - na darmo zacząłem krzyczeć do najstarszego brata, Erbein'a. Lecz to nie mogło pomóc, nasz brat, który wiekowo był pomiędzy nami dwoma leżał na ziemi przebity na wylot mieczem - Dlaczego?
- Daroi... Mały, głupi Daroi - mój brat zaczął się ze mnie śmiać, nie wiadomo z jakiego powodu - Nie zrozumiesz tego. Nawet nie wiesz kto jest winny śmierci naszych rodziców.
- Co?! Wiesz kto?! To pewnie byłeś ty!
- Nie jestem mordercą, rodziców nie zabiję.
- Ale brata zabijesz?!
- To on zabił rodziców! - Stanąłem jak słup. Nie wiedziałem co mam powiedzieć. Ale się szybko otrząsnąłem.
- Jak to? Przecież to jest niemożliwe! Jak dwunastolatek miałby zabić dwójkę wojowników?!
- Otóż, to było tak... Serbei został obdarzony mocą, mógł władać ogniem. Gdy nasza matka chciała zrobić nam obiad wstawiła wodę. Podeszła do czajnika, zapaliła ogień, a brat miotnął jej w twarz wypalając jej oczy... - przerwałem bratu.
- Co?! Dlaczego?!
- Wtedy był mały, nie wiedział co robi. Ojciec zginął, bo chciał uratować matkę. Obok wybuchł pożar, a matka wtedy była tam na obiedzie, ojciec pobiegł ratować wszystkich, a brat widział wszystko w oknie. Nie kontrolował nad mocą... Ojciec spłonął. - powiedział - a dziś, ogień zaatakował mnie. - Upadłem na kolana i zacząłem płakać.
- Najlepiej zabij jeszcze mnie! Przecież ja jestem dla ciebie tylko ciężarem! - krzyczałem z łzami w oczach. Kierowała mną nienawiść... Na około mnie zaczęła się tworzyć ciemna, fioletowa aura. Każdy z naszej rodziny pojął moc, moją było władanie mrokiem, a Ebeina, niezwykły talent w władaniu bronią białą. Gdy zobaczył aurę, szybko znikł. Jakby wyparował...
To był moment najważniejszy w moim życiu... Później nie działo się nic ważnego, albowiem szkoliłem się, aby zabić kiedyś brata, aż w końcu weszła "moda" na pokemony. Też z tego skorzystałem i poszedłem do Laboratorium. Wszystkie Snivy, Tepigi, Oshawotty zostały rozdane. Profesor jednak miał jeszcze jednego pokemona - growlithe'a. Może i nie z tego regionu, ale miał i mi go dał. Ruszyłem w świat, szukać i zniszczyć brata...

Cel: Odnaleźć i zabić brata :D
Towarzysz: -
Informacje o towarzyszu: -
Dodatkowe przedmioty: -
Pora roku i dzień rozpoczęcia podróży: 01.09 - Lato :d

Offline

 

#5 2012-03-02 17:20:55

Yuuki

http://i41.tinypic.com/13zvb8.png

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 167
Punktów :   

Re: ~Zapisy do Shiny.

Imię: Hiyori
Nazwisko: Izayashi
Płeć: Kobieta
Wiek: 17 lat
Wygląd: http://s1.zerochan.net/240/26/16/565826.jpg
Początkowa kraina i miasto: Hoenn/Rustboro City
Charakter: Hiyori jest spokojną,sympatyczną i odważną trenerką.Lecz posiada też drugą stronę,upartej,pyskatej i lubiącej postawić na swoim dziewczyny. Można powiedzieć iż posiada dwie osobowości, dobrą i złą, zła kryję się w jej sercu i umyśle, ta strona nazywa się "Rin", to tak jakby Hiyori posiadała w sobie demona, gdy jest w niebezpieczeństwie, ta druga strona przejmuję nad nią kontrolę i dziewczyna staje się dzika jak zwierzę, potrafi pokonać każdego. Stara się trzymać z daleka od innych ludzi, nie lubi towarzystwa.
Starter: Machop
Profesja: Trener
Historia postaci:
Dzieciństwo Hiyori można uznać za szczęśliwe, miała kochających rodziców, wielki dom, bowiem ojciec był bogatym biznesmenem. Żyła jak księżniczka, miała wszystko, służących, prywatnych nauczycieli, kucharzy i ogrodników, ale zawsze czuła że czegoś jej brakuję. Pragnęła mieć chłopaka, ale warunki, które postawiła matka nie pozwalały na to. Pewnego dnia mając 13 lat, wymknęła się z domu. Przechadzając się przez las zauważyła chłopca w jej wieku siedzącego przy jednym z drzew. Podeszła bliżej, chłopak zauważył ją i uśmiechnął się do Hiyori promiennie. Dziewczyna poczuła, że pokochała go od pierwszego wejrzenia. Nieśmiało usiadła obok niego i zaczęła rozmowę. Chłopak miał na imię Daisuke i mieszkał niedaleko, wydawał się być energicznym i odważnym, opowieściami o swoich przygodach zrobił ogromne wrażenie na młodej trenerce. To dzięki nim zapragnęła również zostać trenerem. Od tego zdarzenia, zostali najlepszymi przyjaciółmi. Hiyori wiedziała, że w końcu jest szczęśliwa i niczego jej nie brakuję... Jednak to szczęście nie trwało długo, jej rodzice popadli w długi, a chłopak nagle zniknął. Szukała go przez cały dzień, ale na próżno. Wracając zauważyła dym i smugi ognia unoszącego się nad posiadłością jej rodziny. Biegła co sił w nogach, gdy dotarła zobaczyła, że cały dom się pali, słyszała krzyki dochodzące z wewnątrz. Chciała ruszyć na pomoc swoim rodzicom, jednak ktoś ją zatrzymał, spojrzała na tą osobę, którą okazał się być jej ukochany Daisuke. Wtulona w jego ramiona, patrzała na palący się dom. Po tym wydarzeniu dziewczyna zamknęła się w sobie. Przez 3 lata mieszkała z rodziną Daisuke w Violet city, wiedziała że musi się wziąć w garść i przestać użalać się nad sobą. Postanowiła stać się silna,więc wyruszyła w podróż po regionie Johto ze swoim chłopakiem Daisuke. Na początek zamierzali odebrać od profesora Elma,swojego pierwszego pokemona. Słyszała plotki mieszkańców o tym, że rodzice popadli w długi u zespołu R i być może to oni wywołali pożar. Postanowiła obrać jako swój następny cel dowiedzenie się czy to członkowie grupy przestępczej w Johto zamordowali jej rodziców, a jeśli to prawda, zamierzała się na nich zemścić. Gdy minęło 3 miesiące informacje o tym iż to przestępczy team zamordował jej rodzinę okazały się prawdą, więc Hiyori postanowiła ich zniszczyć. Jej chłopak nie zgodził się na to, więc po prostu oznajmiła mu że kończy z nim i odeszła, zemsta przepełniła jej całe serce.Po roku "polowań" na zespół R, znajdując się w regionie Unova w celu złapania tamtejszej drużyny, popełniła błąd i została wzięta w niewolę u zespołu Plazma. Zrobili jej pranie mózgu, przez co straciła pamięć o wcześniejszym życiu. Zaczęła nowe, jako członek organizacji Plazma dążącej do tego aby oddzielić pokemony od ludzi. Jej pokemonem został Machop. Zaczęto ją trenować by była najlepszą wojowniczką służącą Plazmie, jednak na samym treningu się nie skończyło, eksperymentowano na niej, dodali jej kilka DNA, ulepszyli zwinność, siłę i szybkość. Otrzymała DNA trzech pokemonów:Pansage, Pansear i Panpour. Przez co dziewczyna potrafiła rozmawiać z pokemonami, oddychać pod wodą i manipulować ogniem. po 2 miesiącach Hiyori doszczętnie znienawidziła Plazme, pewnej nocy uciekła ze swoim pokemonem, uciekając trafili do regionu Hoenn. Postanowiła zostać trenerem i pomagać ludziom, zamierzała też walczyć z organizacją, ale również pragnęła dowiedzieć czegoś o swoim poprzednim życiu, zanim wstąpiła do teamu. Tak rozpoczęła się jej nowa historia.
Cel:
- Zebrać 8 trenerskich odznak aby zostać członkiem elitarnej czwórki, dzięki czemu można będzie pomagać ludziom i strzec pokemonów.
- Nie dopuścić aby organizacja Plazma, czy jakaśkolwiek inna zdobyła władze nad jednym z regionów.
- Dowiedzieć się informacji o poprzednim życiu, zanim została członkiem drużyny.
Towarzysz: -
Informacje o towarzyszu: -
Dodatkowe przedmioty: Miecz (katana), mały nożyk.
Pora roku i dzień rozpoczęcia podróży: Wiosna, 25 marca :3

PS. Mam kilka próśb :3
- Chciałabym aby Towarzyszem Yukiyo był Daisuke, niech oni ponownie się spotkają w podróży.
- Jeśli chodzi o rywala to najlepiej jakbym go poznała w podróży, najlepiej ktoś z zespołu Plazma.
- Mógłby być wątek miłosny, oraz duży wątek związany z poprzednim życiem trenerki.
- Ogólnie wątek z organizacją Plazma

Ostatnio edytowany przez Hiyori (2012-03-02 17:26:21)

Offline

 
Crystal Stories
PBF - Toplista gier PBFToplista gier PBFToplista stron Anime&MangaPokeFullToplista Anime Strefa The Best of PBF:: AnimeDream :: Toplista stron o mandze i anime::TopLista Naj Stron ANIME I MANGINajlepsze strony o Anime i Mandze w necie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Rewalu sponsora szukam bełchatów stomatolog dębe wielkie